Czytające Święto Dzieci

Pierwszego czerwca br. Gminna Biblioteka Publiczna wspólnie z Domem Kultury świętowała Dzień Dziecka. Na scenie nie zabrakło małych i dużych artystów, wspaniałego iluzjonisty oraz cieszących się ogromną popularnością dmuchańców. Nasze stoisko również było bardzo popularne. W tym roku pod hasłem „Kto zagadkę zgadnie, tego nuda nie dopadnie”, ukryte były różne łamigłówki dla naszych maluchów. Rebusy, wykreślanki, rymowanki oraz krzyżówka obrazkowa z hasłem, bawiły starsze dzieciaki. Maluchy zaś, mogły wraz z nami bawić się w tworzenie zakładek do książek, ćwicząc zdolności manualne przy japońskiej sztuce składania papieru. Nagrodą za wspólną zabawę były bony na lody ufundowane przez Bibliotekę.

Dzień Dziecka 2019 - galeria

Opublikowano 14-06-2019