Strefa czytelnika

Płacę rachunki... przez internet!

Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli zorganizowała dla studentów UTW w Żabiej Woli warsztaty „PŁACĘ SWOJE RACHUNKI PRZEZ INTERNET”. Do poprowadzenia zajęć zaprosiła przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej oddział Tarczyn.

            Celem warsztatów było, przełamywanie nieufności wobec narzędzi on-line oraz nauka obsługi bankowości elektronicznej, zwiększanie świadomości w zakresie bezpieczeństwa.

     Prowadzący omówił zasady i bezpieczeństwo obsługi elektronicznej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. W ramach warsztatów słuchacze poznali stronę internetową banku, poznali najważniejsze zakładki, zapoznali się z formami zabezpieczenia strony i koniecznością wylogowywania się po każdej dokonanej operacji. Każdy uczestnik dokonał również przelewu na stronie testowej przekonując sią, że bankowość internetowa nie jest już zarezerwowana jedynie dla ludzi młodych. Prowadzący odpowiedział także wyczerpująco na zadawane pytania, przekazując materiały informujące o ofercie banku oraz upominki.

Bankowość elektroniczna - galeria

Opublikowano 01-03-2018


« Wróć do listy aktualności