Marcowy teatr w szkołach

10 marca do szkół podstawowych w Ojrzanowie i Skułach przyjechał Teatr "Maska" z bajką "Skradzione Mądrości". Organizatorem spektakli była Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli.
Opublikowano 15-03-2016

Ferie, ferie i po feriach...

Tegoroczne ferie, zorganizowane przez Dom Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabiej Woli z cała pewnością należały do udanych.
Opublikowano 18-02-2016

Wyprawa w świat Indii

W czwartek, 28 stycznia, uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie wybrali się w egzotyczny świat Indii.
Opublikowano 02-02-2016

Nowy Rok z Biblioteką!

By rozpocząć nowy rok w dobrym stylu, zaprosiliśmy dzieci z terenu gminy, by razem z nami pobawiły się w tworzenie "czegoś nowego".
Opublikowano 02-02-2016

Wesołych Świąt!

Naszym Drogim czytelnikom i Sympatykom życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2016!
Opublikowano 19-12-2015