Uzyskaliśmy dofinansowanie na nowości wydawnicze!

Informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli uzyskała dofinansowanie na zakup kolejnych publikacji książkowych. Wniosek biblioteki złożony w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych” został pozytywnie rozpatrzony. Otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 7000 zł z Biblioteki Narodowej. Efekt naszych zakupów już niedługo na żabiowolskich półkach!
Opublikowano 01-09-2016

Zapraszamy na "Święto Chleba 2016"!

W pierwszą niedzielę września zapraszamy na "Święto Chleba 2016"! Jedną z atrakcji tegorocznych Dożynek będzie nasze kiermaszowe stoisko, przy którym nie może Państwa zabraknąć!
Opublikowano 18-08-2016

Sierpniowe "muzyką malowanie"

Sierpniowe spotkania w ramach projektu "Książka muzyką i obrazem malowana" były doskonałym finałem świetnej inicjatywy. Zwieńczenie naszych prac już 18 września podczas "Dnia Szarlotki"!
Opublikowano 18-08-2016