Strefa czytelnika
Aktualności

Mamy Jubileusz!

W bieżącym roku obchodzimy sześćdziesięciolecie naszej działalności! Z tym większą radością zapraszamy na obchody naszej rocznicy!
Opublikowano 27-04-2018

Teatr Maska w Józefinie

W piątek, 13 kwietnia, Szkołę Podstawową im. S. Dziewulskiej w Ojrzanowie oraz Szkołę Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu odwiedził Teatr "Maska" ze spektaklem edukacyjnym pt.: "Na tropie afery - gdzie się podziały litery?". Organizatorem spotkań była Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli.
Opublikowano 14-04-2018

Wiosenne przewietrzenie na naszych półkach..

Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli właśnie otrzymała duuużą paczkę z zamówionymi nowościami wydawniczymi. Ponad sto publikacji, przeznaczonych dla odbiorców w różnym wieku i o różnych predyspozycjach, z całą pewnością umilą Państwu wiosenne popołudnia. Już niedługo na naszych półkach nastąpi wiosenne przewietrzenie!
Opublikowano 15-03-2018

Byś polubił szał czytania...

We wtorek, 6 marca, dzieci ze Szkoły Podstawowej im. M. Kownackiej w Skułach uczestniczyły w spotkaniu autorskim z Janem Kazimierzem Siwkiem. Spotkanie zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli.
Opublikowano 15-03-2018

Płacę rachunki... przez internet!

Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli zorganizowała dla studentów UTW w Żabiej Woli warsztaty „PŁACĘ SWOJE RACHUNKI PRZEZ INTERNET”. Do poprowadzenia zajęć zaprosiła przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej oddział Tarczyn.
Opublikowano 01-03-2018

Krystyna Mirek w naszych progach...

W piątkowe popołudnie naszą bibliotekę odwiedziła Krystyna Mirek - pisarka z ogromnym doświadczeniem życiowym i... niezwykłym talentem, o czym świadczą choćby recenzje naszych Czytelników.
Opublikowano 28-02-2018

Spotkanie z "Trenerem marzeń".

Dnia 5 lutego 2018 roku Krzysztof Piersa miał spotkanie z uczniami Gimnazjum i promował swoją książkę "Trener Marzeń "Temat okazał się dla młodzieży bardzo ciekawy,po spotkaniu młodzież zakupiła książki autora. Uczestnicy spotkania podziękowali za nie gromkimi brawami.
Opublikowano 28-02-2018