Książka jest dobra na wszystko!

Zapraszamy na cykl spotkań współorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabiej Woli. Pierwsze z nich już 11 września w żabiowolskim Domu Kultury!
Opublikowano 05-09-2014

Przedszkolaki w Bibliotece

W pierwszy poniedziałek wiosny odwiedziły nas... przedszkolaki z zaprzyjaźnionej "Żabki"! Było to dla nas niesamowite przeżycie, które na pewno pozostanie dla nas miłym wspomnieniem.

Marcowe spotkanie z krioterapią

Ostatkowe spotkanie w Kole Seniora zaliczyć można do nietypowych. Na najstarszych żabiowolan czekała bowiem niespodzianka – odwiedził ich Zbigniew Kolba, autor książki „Krioterapia. To warto wiedzieć”.

Spotkanie z Tomaszem Trojanowskim

Tomasza Trojanowskiego nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu z wnikliwych czytelników prozy dla dzieci i młodzieży. Autor „Kocich historii” czy „Misji Lolka Skarpetczaka” jest znany w gronie małoletnich Żabiowolan, tudzież informacja o jego wizycie w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie wywołała falę radości. Dzieci wprost nie mogły doczekać się przyjazdu człowieka, który stworzył postacie z dobrze znanych im książek.
Opublikowano 29-04-2014

Podstawy bankowości - szkolenie za nami!

Dnia 3 października wszyscy chętni przybyli do Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabiej Woli, by skorzystać z możliwości uczestnictwa w szkoleniu poświęconym bankowości elektronicznej, prowadzonym przez Małgorzatę Kozicką.

Nasze elektroniczne plany...

Informujemy naszych Czytelników, że rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem Elektronicznych Kart Czytelnika Gminnej Bibliteki Publicznej w Żabiej Woli. Projekt kart został już zatwierdzony, w chwili obecnej czekamy na realizację zamówienia.

Nowości już niedługo!

Z uwagi na otrzymaną dotację ze środków Biblioteki Narodowej informujemy z radością, że już niedługo na naszych półkach oraz w katalogu elektronicznym pojawią się kolejne nowości!