Strefa czytelnika
Aktualności

DZIĘKUJEMY!

Co prawda nie udało się nam zakwalifikować do ścisłej dziesiątki laureatów konkursu "CSR - 10 na 10", jednak liczba Waszych głosów nieco zaszokowała całą załogę żabiowolskiej biblioteki...
Opublikowano 07-11-2014

"Książka jest dobra na wszystko" za nami!

Wspaniałe „Święto Biblioteki” zakończyło trwający od początku września projekt „Książka jest dobra na wszystko”, będący efektem współpracy naszej biblioteki oraz Stowarzyszenia Działań Twórczych „Parabuch” , organizatora projektu.
Opublikowano 31-10-2014

Potrzebujemy Twojej pomocy!

Nasza biblioteka wzięła udział w konkursie "CSR - dziesięć na dziesięć", nagrodą w którym jest... wyremontowanie naszych pomieszczeń! Jeśli uda nam się zgromadzić wystarczającą liczbę głosów internautów, by być w pierwszej dziesiątce bibliotek biorących udział w konkursie, będziemy Wam bardzo wdzięczni! Szczegóły na www.pekaespomaga.pl
Opublikowano 09-10-2014

A po południu...

Już dziś zapraszamy na "Kulinarne Show! Będzie można zażyć nie tylko pożywienia duchowego, ale również cielesnego...
Opublikowano 09-10-2014

Książka jest dobra na wszystko!

W czwartek, 11.09.2014 roku, w żabiowolskim dworku zainaugurowano projekt „Książka jest dobra na wszystko”, realizowany w partnerstwie PDT „Parabuch” oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabiej Woli.
Opublikowano 19-09-2014

Czytamy Trylogię!

W pierwszą sobotę września cała Polska czyta sienkiewiczowską "Trylogię"! My już dziś postanowiliśmy włączyć się w tę akcję, krzewiąc wśród młodzieży piękno pozytywistycznej prozy.
Opublikowano 05-09-2014

Książka jest dobra na wszystko!

Zapraszamy na cykl spotkań współorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabiej Woli. Pierwsze z nich już 11 września w żabiowolskim Domu Kultury!
Opublikowano 05-09-2014