Strefa czytelnika
Aktualności

Potrzebujemy Twojej pomocy!

Nasza biblioteka wzięła udział w konkursie "CSR - dziesięć na dziesięć", nagrodą w którym jest... wyremontowanie naszych pomieszczeń! Jeśli uda nam się zgromadzić wystarczającą liczbę głosów internautów, by być w pierwszej dziesiątce bibliotek biorących udział w konkursie, będziemy Wam bardzo wdzięczni! Szczegóły na www.pekaespomaga.pl
Opublikowano 09-10-2014

A po południu...

Już dziś zapraszamy na "Kulinarne Show! Będzie można zażyć nie tylko pożywienia duchowego, ale również cielesnego...
Opublikowano 09-10-2014

Książka jest dobra na wszystko!

W czwartek, 11.09.2014 roku, w żabiowolskim dworku zainaugurowano projekt „Książka jest dobra na wszystko”, realizowany w partnerstwie PDT „Parabuch” oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabiej Woli.
Opublikowano 19-09-2014

Czytamy Trylogię!

W pierwszą sobotę września cała Polska czyta sienkiewiczowską "Trylogię"! My już dziś postanowiliśmy włączyć się w tę akcję, krzewiąc wśród młodzieży piękno pozytywistycznej prozy.
Opublikowano 05-09-2014

Książka jest dobra na wszystko!

Zapraszamy na cykl spotkań współorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabiej Woli. Pierwsze z nich już 11 września w żabiowolskim Domu Kultury!
Opublikowano 05-09-2014

Przedszkolaki w Bibliotece

W pierwszy poniedziałek wiosny odwiedziły nas... przedszkolaki z zaprzyjaźnionej "Żabki"! Było to dla nas niesamowite przeżycie, które na pewno pozostanie dla nas miłym wspomnieniem.
Opublikowano 29-04-2014

Marcowe spotkanie z krioterapią

Ostatkowe spotkanie w Kole Seniora zaliczyć można do nietypowych. Na najstarszych żabiowolan czekała bowiem niespodzianka – odwiedził ich Zbigniew Kolba, autor książki „Krioterapia. To warto wiedzieć”.
Opublikowano 29-04-2014