WAŻNE

Informujemy iż w dniach: 1 - 3 maja 2015 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.
Opublikowano 29-04-2015

Spotkanie z Wiesławem Drabikiem

W kwietniu w progi Szkoły Podstawowej im. S. Dziewulskiej w Ojrzanowie wstąpił... Wiesław Drabik - znany twórca książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Żabiej Woli.
Opublikowano 17-04-2015

Cykl spotkań z aktorem zakończony!

W lutym br. nasza biblioteka zorganizowała cykl spotkań z aktorem, Jackiem Wolszczakiem. Nasz gość odwiedził uczniów młodszych klas szkół podstawowych położonych na terenie żabiowolskiej gminy.
Opublikowano 12-03-2015

Na drżenie serc...

W walentynkowe przedpołudnie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabiej Woli odbyło się szkolenie poświęcone defibrylacji.
Opublikowano 17-02-2015

Czytanie dla Maluchowa

Tuż po feriach naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z Maluchowa, by poznać zalety korzystania z naszego księgozbioru.
Opublikowano 17-02-2015