Pies to nie rzecz!

Pies to przyjaciel - nie rzecz! O tym uczniom Szkoły Podstawowej im. M. Kownackiej w Skułach oraz przedszkolakom z "Leśnej Krainy" opowiadał nasz Gość - Wojciech Cesarz.
Opublikowano 26-03-2019

Przeniesieni do Afryki..

W marcu do słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przyjechał Robert Gondek - podróznik, fotograf i miłośnik przyrody. Opowiadał o... Afryce.
Opublikowano 26-03-2019

Rozpoczynamy projekt "Z książką na start"!

„Z książką na start” to projekt skierowany do dzieci w wieku do 6 lat i ich rodziców, który działa od 2016 roku na terenie województwa pomorskiego, a od października 2018 roku także w dziewięciu bibliotekach warszawskich. Od marca 2019 roku projekt działa również w naszej bibliotece!
Opublikowano 05-03-2019

Przed drzwiami... Indonezji

Dnia 19 lutego do naszych uczniów - dużych i małych - przybył bardzo ciekawy Gość. Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabiej Woli pozytywnie odpowiedziała Anna Jaklewicz, znana podróżniczka.
Opublikowano 26-02-2019

Ferie z Photonem

Podczas tegorocznych ferii naszą bibliotekę odwiedzili wyjątkowi Goście - rodzina Photonów...
Opublikowano 26-02-2019