Rozpoczynamy projekt "Z książką na start"!

„Z książką na start” to projekt skierowany do dzieci w wieku do 6 lat i ich rodziców, który działa od 2016 roku na terenie województwa pomorskiego, a od października 2018 roku także w dziewięciu bibliotekach warszawskich. Od marca 2019 roku projekt działa również w naszej bibliotece!
Opublikowano 05-03-2019

Przed drzwiami... Indonezji

Dnia 19 lutego do naszych uczniów - dużych i małych - przybył bardzo ciekawy Gość. Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabiej Woli pozytywnie odpowiedziała Anna Jaklewicz, znana podróżniczka.
Opublikowano 26-02-2019

Ferie z Photonem

Podczas tegorocznych ferii naszą bibliotekę odwiedzili wyjątkowi Goście - rodzina Photonów...
Opublikowano 26-02-2019

Co się stało z Mikołajem?

Na początku grudnia Szkołę Podstawową im. M. Kownackiej w Skułach odwiedził... Święty Mikołaj! Przywiózł ze sobą aktorów teatru "Tak", którzy przedstawili bardzo ciekawą sztukę pod tytułem "Co się stało z Mikołajem".
Opublikowano 20-12-2018